Прочетох, че някогашната Мис България Жени Калканджиева е арестувана заради скандали със съседи. Хората се оплакват от шумните купони, крясъци, оглушителна музика. Имах същия проблем и мога да ви уверя, че е ужасно. Знаете ли какво е да се буди двегодишното ви дете посред нощ заради съседи, които отказват да проумеят, че другите също са хора и имат право на нормален живот? Търпях, търпях и започнах да викам полиция. Няколко пъти го направих и в крайна сметка купоните спряха. Моят съвет: не чакайте, а направо звънете. Такива диваци не разбират от дума. Tе вярват, че всичко им е позволено.
Жени Калканджиева твърди, че я тормозят, нарушават правата й и прочие. Точно със същите абсурдни обвинения ми излязоха и моите съседи. Не те мен, а аз тях съм тормозела. Представяте ли си? Детето ми ококорва очи в два часа през нощта, върти се, плаче. Заради силната музика и крясъците. А онези се правят на жертви! Това не е просто нечовешко. Tо е ненормално. Tакива хора наистина разбират само от полиция.
Не изгарям от желание да посочвам нещо толкова очевидно и сега го правя, защото където и да надникна, все някой ще изтърси глупост по адрес на фолк певиците. Ясно е, че всички ги харесват, но някои просто се срамуват заради жена, деца, приятели. За тях явно е проблем да покажат истинските си предпочитания и решават да се превърнат в безлични хора за да не ги обвини някой в нещо.
Каквото и да говорим, фолк певиците се обличат по последните тенденции в световната мода. Знаят го всички, които следят този свят. Ако някой говори различно, значи просто не е наясно какво се случва по другите държави. Смешно ми е, когато такъв започне да говори за стил. Истината е, че всеки би трябвало да се учи точно на стил от пайнерките. За тях това е професия, т.е. вадят си хляба, и са принудени да избират най-доброто. Ако даден човек не го харесва, това не сваля стойността. В крайна сметка всеки има право на мнение, но хубавото си е хубаво и не зависи от личните виждания.